درباره

سالنامه آریس بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان کشور در زمینه تولید و چاپ انواع سررسید و تقویم همراه و در کنار شما می باشد. این مجموعه توانسته طیف وسیعی از انواع سررسید و تقویم رومیزی و دیواری را طی سالهای گذشته تولید و روانه بازار کند.

 همه عوامل و دست اندکاران سالنامه آریس رضایت مندی مشتری را سرلوحه تمامی فعالیت های خود قرار داده و با نهادینه نمودن بهره وری و بالا بردن کیفیت و تنوع محصولات با استفاده از استاندارهای روز دنیا، تلاش می کند خدمات در خور شأن شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

ما مصرانه به دنبال نوآوری هستیم. نگاه به آینده به همراه تجربه ای که از گذشته اندوخته ایم به ما کمک کرده تا همیشه یک گام جلوتر باشیم. این مجموعه تولید محصولات با کیفیت بالا را وظیفه خود می داند و برآنیم تا با بهره مندی از کارکنان مجرب و توانمند و تجهیزات به روز و با تاکید بر رعایت حقوق مشتریان، بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.

سالنامه آریس افتخار همکاری با سازمانها و شرکت های ذیل را دارد:

بانک ملت، بانک کشاورزی، بانک قرض الحسنه مهر ایران، سازمان صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه تهران (پردیس فارابی)، اداره توزیع برق استان قم، نظام مهندسی کرمان، جهاد دانشگاهی اراک، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کرمانشاه، کانون وکلای دادگستری، نیروی انتظامی استان بوشهر، انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور، میراث فرهنگی و گردشگری استان ایلام، تعداد زیادی از شرکت های خصوصی بزرگ در مشاغل مختلف و ...

ما خود را از بهتر شدن کارمان بی نیاز نمی بینیم و نظرات و پیشنهاد های شما را معیاری ارزشمند برای توجه و ارزیابی کارهای خود می دانیم. برای این منظور می توانید سالنامه آریس را در کانال تلگرام ( مدیر کانال ) و یا پست الکترونیکی یاری کنید.

آدرس کانال تلگرام سالنامه آریس  ArisCalendar@

آدرس ایمیل سالنامه آریس  info@airschap.com