سررسید اختصاصی

تمامی کسب وکارها در روزهای پایانی سال به فکر تهیه هدیه برای مشتریان خود هستند.میتوان از بین انواع هدایای تبلیغاتی از سررسید اختصاصی 99  به عنوان یکی از کالاهای مورد توجه که اکثر شرکت ها از آن بعنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می کنند.نامبرد

چاپ سررسید اختصاصی

برای سفارش سررسید روش های مختلفی جهت سفارشی کردن آن وجود دارد. می توان از حک نام و لوگو بر روی جلد سررسید، روبان سالنامه، چاپ لت سررسید و لوگو در صفحات متن سررسید و... برای تبلیغ و سفارشی کردن آن استفاده کرد. در صورتی که سفارش دهنده سررسید از تمام ابزارها برای تبلیغ در سالنامه استفاده کند، بالطبع از لحاظ تبلیغاتی اثر گذاری بیشتری در دید مشتریان به همراه خواهد داشت و می تواند به هدفی که از هدیه دادن سررسید دارد برسد. به اختصار روش های تولید سررسید اختصاصی 99 را توضیح می دهیم.

تبلیغ برروی جلد سررسید

رایج ترین روشی که می توان برای سفارشی کردن سررسید از آن نام برد، حک لوگو تبلیغ بر روی جلد آن می باشد. برای این کار به شیوه های مختلفی می تواند اشاره کرد که با توجه به مواردی مانند جنس جلد سررسید، مدل سالنامه، نیاز و سلایق مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. این روش ها عبارتند از:
1- چاپ سررسید اختصاصی
2- طلا کوب و نقره کوب
3- داغکوب
4- لیزر بر روی جلد
5- پلاک فلزی
6- چاپ سیلک
برای شناخت و فهم بهتر هر یک از موارد ذکر شده به مقاله ی تبلیغ بر روی جلد سررسید مراجعه کنید.

چاپ لگو در صفحات متن سررسید (ترام)

چاپ لگو در صفحات متن سررسید یا همان ترام از روش های مناسب و با باز دهی بالا در سررسید اختصاصی محسوب می شود. این کار بیشتر در سفارش های تیراژ بالا کاربرد دارد که باعث می شود لگو و برند سفارش دهنده سررسید مکرر و به دفعات جلوی چشمان کاربر ظاهر شود و تاثیر بسیار خوبی در برند سازی دارد.
نکته: چاپ ترام بطوریست که لگو ی سفارش دهنده، در صفحات از پیش طراحی شده توسط تولید کننده سررسید، چاپ می شود. معمولا از چاپ ترام به صورت پر رنگ در بالا و پایین صفحه و بطور کمرنگ و بزرگ در وسط صفحه سررسید استفاده می شود. برای شناخت و آشنایی بیشتر در مورد ترام سررسید، مقاله چاپ لوگو در صفحات را بررسی نمایید.

چاپ لت گلاسه

لت سررسید به همان ورق هایی به جنس گلاسه که معمولا چاپ چهار رنگ بر روی آن  انجام میشود را می گویند. اطلاعات و مضامین سررسید، شامل معرفی شرکت، تاریخچه، معرفی محصولات، کاتالوگ محصولات، تصاویر از کارخانه و خط تولید و گواهینامه ها و... می باشند با توجه به جذابیت چاپ چهار رنگ بر روی گلاسه، تبلیغ روی لت سررسید، تاثیر بسیار خوبی بر روی مخاطبان و کاربران سالنامه دارد و به این ترتیب سفارش دهنده  سررسید اختصاصی نیز به اهداف تبلیغاتی خود می رسد. در حقیقت لت گلاسه سررسید حکم یک بروشور یا کاتالوگ تبلیغاتی را دارد. به منظور بیشتر آشنا شدن با این مبحث مقاله لت گلاسه سررسید را مطالعه فرمایید.

آستر بدرقه سررسید

اولین و آخرین برگ هر سررسید که جلد کتاب را به صفحات متن سالنامه متصل می کند را آستر بدرقه می گویند. بیشتر دیده می شود جنس آستر بدرقه سررسید کاغذ تحریر با گرماژ بالا، مثل 120 گرم یا 140 گرم و 160 گرم استفاده می شود. در سالنامه های نفیس و گران قیمت بیشتر آستر بدرقه های فانتزی و طرح دار 160 گرم به کار برده میشود تا در زیبایی هر چه بیشتر سررسید موثرتر باشد. در این گونه موارد آستر بدرقه را با جلد سررسید ست می کنند، تا ظاهری شیک تر داشته باشد. ضخامت و کیفیت آستر بدرقه در طول عمر سالنامه بسیار موثر است. آستر بدرقه سررسید را معمولا به چند شیوه اختصاصی و سفارشی می کنند مانند:

1- آستر بدرقه با چاپ تک رنگ یا چهارنگ بر روی گلاسه یا تحریر در  سررسید اختصاصی
2- چاپ نقره کوب یا طلا کوب بر روی آن
3- بریدن و تیغ زدن کاغذ آستر بدرقه فانتزی با طرح دلخواه و لگوی سفارش دهنده سررسید
برای شناخت بیشتر و درک بهتر این موضوع، مقاله آستر بدرقه سررسید را با دقت بیشتر بخوانید.

روبان سفارشی سررسید

کاربرد روبان بیشتر مشخص کردن صفحات داخل سررسید است. اغلب از جنس پارچه تولید می شوند. در کنار اینکه می تواند کاربرد و استفاده از سررسید را آسان تر کند، در زیبایی سالنامه نیز تاثیرگذار است. همچنین امکان چاپ نام شرکت شما بر روی روبان وجود دارد. رنگ  و سایز روبان سررسید معمولا متناسب با جنس آن انتخاب می گردد. به این ترتیب روبان بکار رفته در سررسید علاوه بر افزایش کارایی و مزیت تبلیغاتی به زیبایی سررسید شما نیز کمک می کند. اگر تمایل دارید در مورد روبان بیشتر بدانید به مقاله روبان سررسید مراجعه کنید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان گروه سالنامه آریس، می توانید با شماره تلفن های 32910200 و 32910100 - 025 ارتباط برقرار کنید.