چاپ سالنامه جدید

استفاده از سالنامه در زندگی روزمره برای یاداشت برداری و خلاصه نویسی از فعالیت های روزانه خود می تواند، روند پیشرفت شما را در کارهایتان بهتر کند. سالنامه هدیه‌ای است که باید حداقل یک سال و به طور مکرر توسط شخص هدیه‌ گیرنده مورد استفاده قرار گیرد. همچنین سالنامه، نماد و یادآور شرکت یا برند شما در دست مشتری یا مخاطبان شما است. بنابراین کیفیت آن به لحاظ طراحی، چاپ و یا ساخت از اهمیت ویژه‌ برخوردار است.

سالنامه ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی، یا اجتماعی را پوشش دهند یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه دارند، باشد. سالنامه از ترکیب دو کلمه «سال» و «نامه» تشکیل شده و شاید به این دلیل باشد که سالنامه، مجموعه‌ای از نامه‌هایی است که فرد برای سال می‌نویسد یا برعکس. یعنی سال (گذر زمان)، و صاحب سالنامه، نامه‌نگاری‌هایی با یکدیگر ترتیب می‌دهند و به همین دلیل است که برای برخی از مردم، سالنامه یک وسیله کاملاً شخصی محسوب می‌شود. اگر بدنبال سالنامه جدید هستید، می توانید اقدام به سفارش سالنامه اختصاصی داشته باشید.

اوراق ضمیمه سالنامه

در تولید سالنامه علاوه بر صفحات نمایش‌دهنده تاریخ، صفحاتی نیز به نظر تولیدکننده سالنامه یا به درخواست سفارش‌دهنده به عنوان ضمیمه اضافه می‌شود. صفحه اول سالنامه معمولا به معرفی سال اختصاص دارد. اطلاعاتی از قبیل سال شمسی، قمری و میلادی، لحظه تحویل سال و... در این صفحه قرار می گیرد. در ابتدای سالنامه اطلاعاتی شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات تماس و اطلاعات ضروری قرار میگیرد که صاحب کسب و کار یا صاحب سالنامه می تواند مشخصات خود را در این قسمت درج کند که در صورت مفقود شدن سالنامه به سرعت بتواند آنرا پیدا کند.  علاوه بر این معمولا در یک صفحه، روزهای سال به تفکیک ماه نمایش داده می‌شود و تمامی تعطیلات رسمی کشور در یک صفحه گنجانده می شود و قابل رویت است. 

کاغذ یادداشت سالنامه 

معمولا در سالنامه با حجم تقویم کم پس از قسمت تقویم، صفحاتی برای یادداشت قرار می‌گیرد. این امر نه تنها حجم سررسید را به میزان متعادل می‌رساند، بلکه ضعف نبود فضای یادداشت را تا حدی جبران می‌کند. برخی از تولیدکنندگان سررسید در پایان سالنامه تولید شده چند صفحه دفترچه تلفن قرار می‌دهند. وجود این دفترچه تلفن مختصر می تواند برای کاربر سالنامه بسیار مورد استفاده باشد. برخی از تولید کنندگان برای چاپ سالنامه جدید، بنا بر نظر خود یا درخواست مشتریان، بخشی را تحت عنوان اطلاعات مهندسی به انتهای سالنامه اضافه می کنند. این بخش شامل جداول استاندارد و اعداد از پیش محاسبه شده است که برای برخی از مشتریان قابل استفاده است.

مجموعه آریس چاپ با سابقه درخشان در تولید انواع سالنامه، آماده همکاری و عقد قرارداد با شرکت‌های دولتی، خصوصی، ارگان‌ها و سازمان‌ها جهت چاپ سالنامه جدید می‌باشد. ضمن تشکر از شما برای بازدید از وب‌ سایت سالنامه آریس، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند تمامی قیمت‌ها به علت نوسانات شدید کاغذ و سایر ملزومات ممکن است در هر لحظه تغییر یابد. لذا خواهشمندیم قبل از تصمیم برای خرید عمده یا خرد حتماً با پرسنل فروش مجموعه آریس مراتب را پیگیری نمائید. برای مشاوره در ضمینه انتخاب و خرید با مشاورین سالنامه آریس تماس گرفته تا با هزینه‌ای معقول نیازهای خود را برآورده سازید.