چاپ تقویم 99

وقتی صحبت از تبلیغات به میان می آید، باید فکر اینکه تبلیغات یک هزینه هست را از سر بیرون کرد! در تمامی نقاط جهان هزینه ای که بابت تبلیغات میشود، به صاحب کسب و کار بازگردانی خواهد شد. نمونه ای از این تبلیغات در دنیای اطراف، چاپ تقویم 99، سالنامه 99 با برند اختصاصی است. استفاده از تقویم رومیزی، سررسید و تقویم رومیزی جدید به عنوان تبلیغات در محیط های کسب و کار دیگران، یک سری مزیت ها دارد که در ذیل به آنها اشاره میکنیم.  

تقویم رومیزی تبلیغاتی یک روش فوق العاده محسوب می شود که مطمئن شوید، نام شرکت تان همیشه در طول سال درست جلوی چشم مشتری‌ هایتان قرار دارد. تقویم رومیزی و سالنامه نه‌ تنها ابزارهای بازاریابی موثری هستند (چون همیشه جلوی چشم مصرف‌ کننده‌ شان قرار دارند)، بلکه مورد استفاده مصرف‌کننده و مشتری‌های شما هم نیز می باشند. از آنجایی که مردم تقریبا هر روز از تقویم رومیزی و سررسید استفاده می‌کنند، ایده‌ی بدی نیست که به مشتری‌هایتان ابزار مفیدی بدهید که شما را هم هر روز به یادشان بیاورد. برای این منظور، اگر قصد چاپ تقویم 99 را دارید، می توانید با کارشناسان آریس چاپ تماس حاصل فرمایید.

تقویم رومیزی تبلیغاتی علاوه بر اینکه برای مشتری‌ها بسیار مفیدند، می‌توانند آگاهی از برند شما را هم در بین مصرف‌کنندگان‌ ارتقاء دهند. مردم اغلب چندین بار در روز به تقویم‌ رومیزی شان نگاه می‌کنند و این به این معنی است که هربار که آنها به تقویم شان نگاه کنند، برند شما را هم می‌بینند. اگر نام شرکت، برند و اطلاعات تماس‌تان را بر روی تقویم رومیزی چاپ کرده باشید، مشتری‌هایتان با نام برند شما آشنا می‌شوند، و به این ترتیب در عین حفظ بودجه، می‌توانید خیلی راحت در تمام طول سال بازاریابی و تبلیغات کنید.

استفاده از تقویم رومیزی  برای تبلیغ و بازاریابی کسب و کار مزایای زیادی دارد، که مهمترین مزیت آنها استفاده‌ی روزمره مشتری‌ها از آنهاست. در عصر دیجیتال امروزی که خیلی‌ها دیگر از تقویم الکترونیکی استفاده می کنند، هنوز هستند کسانی که تقویم‌های چاپی و سررسید را برای نوشتن یادداشت و یادآوری و مدیریت زمان ترجیح می‌دهند. بسیاری از کسب و کار ها در مغازه ی خود حداقل یک تقویم رومیزی یا سررسید برای یادداشت فروش روزانه ی خود، چک های وصولی و حتی حساب و کتاب مالی خود دارند و در طول روز بارها و بارها به آن سر می زنند و بهترین شیوه ی تبلیغ برای همیشه در چشم بودن چاپ تقویم رومیزی با برند اختصاصی است. 

چاپ تقویم 99 علاوه بر تبلیغ برند شما، می تواند یک ابزار بازاریابی بسیار مقرون به صرفه نیز باشد. تقویم های از قبل چاپ شده با طرح و شکل های متنوع، اغلب انواع مختلف دارند، می توانید نوع آهن ربا دار آنها را به در یخچال بچسبانید، آنها را روی دیوار آویزان کنید یا حتی روی میز قرار دهید. می‌توانید با اضافه کردن اطلاعات کسب و کار خود به تقویم 99 کسب و کار خود را ارتقاء دهید و با این کار همیشه در ذهن و چشم مشتری مورد نظر خود باقی خواهید ماند. 

تقویم رومیزی همچنین وسیله‌ای فوق‌العاده برای انتقال پیام‌تان به مشتری‌هایتان هستند. این تقویم‌ها را می‌توانید به عنوان یک هدیه به مشتری‌هایتان و یا در نمایشگاه‌ها یا جشنواره‌ها به مردم بدهید و یا حتی از طریق پست برای افراد ارسال کنید و برای استفاده در دفتر کارشان از آن استفاده کنند. با دادن تقویم رومیزی تبلیغاتی همچنین می‌توانید پیام‌ حسن نیت خود را به گوش جامعه برسانید. با اهدای آنها به مدارس، بیمارستان ها و رویدادهایی که توسط سازمان‌های غیرانتفاعی و یا کمپین‌های کمک ‌رسانی حمایت مالی می‌شوند، می‌توانید خود را در ذهن مردم ماندگار کنید و سخاوت و حسن نیت خود را نشان دهید.

در رابطه با چاپ تقویم 99 و طرح های تقویم رومیزی جدید و انواع آن هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. شما میتوانید با استفاده از راه های تماس، با آریس چاپ ارتباط برقرار کنید و در رابطه با تقویم 99 و تولید تقویم 99 از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.