چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هیچ محدودیتی درسایز وشکل برش وجود ندارد. و میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود تعداد صفحات، نوع، شکل، پایه و جنس تقویم رومیزی را مشخص نمایید. اثر تبلیغ تقویم رومیزی تنها به کاربر محدود نمی شود. بلکه تمامی افرادی که به نوعی به فرد مراجعه می کنند، برند و تبلیغ شرکتی که بر روی تقویم رومیزی حک شده است را می بیند. به طور میانگین با خرید هر سررسید می توان دوعدد تقویم رومیزی سفارش داد و این امر باعث ترغیب و تمایل شرکت ها و موسسات برای سفارش تقویم رومیزی شده است. علاوه بر این، چاپ تقویم رومیزی با توجه به قیمت پایین آن و مقرون به صرفه بودن، دارای قابلیت چاپ و سفارش اختصاصی تقویم رومیزی نیز می باشد. 

هر ساله برخی تولیدکنندگان با توجه به سیاست کاری خود اقدام به چاپ تقویم رومیزی عمومی در یک یا چند مدل می کنند و به بازار عرضه می کند. این تولیدکنندگان برای جلب رضایت سفارش دهنده ها، تقویم رومیزی با ابعاد کوچک، متوسط، بزرگ و یا حالت عمودی افقی و در گاهی اوقات اشکال خاص تولید می کنند.

شما در هنگام مراجعه به شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی، به ندرت میز کاری را خواهید یافت، که روی آن یک تقویم رومیزی نباشد. تقویم رومیزی وسیله ایست که در زندگی بیشتر افراد کاربرد دارد. همین موضوع باعث می شود تا در صنعت تبلیغات هم از چاپ تقویم رومیزی استفاده ی زیادی شود. هدف تولید کننده از چاپ تقویم رومیزی تنوع زیاد، پوشش مشتریان بیشتر با توجه به سلایق آنها و نیز منطقه ی جغرافیایی سفارش دهنده تقویم رومیزی اختصاصی است. در مقالات گذشته در وب سایت آریس در مورد انواع تقویم رومیزی از جهت پایه، طرح و تعداد برگ و... به صورت کامل توضیح و اشاره شده است. 

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ تقویم رومیزی اختصاصی و تقویم رومیزی 98، می توانید از طریق فرم ارتباط با آریس چاپ و یا از طریق شماره تلفن های 32910200 و 32910100 - 025 با کارشناسان آریس چاپ در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان ما در این زمینه بهره مند شوید.