قیمت سررسید 98 ، قیمت سررسید

کیفیت هر کالای تولیدی، مانند سررسید، متاثر از دو پارامتر مهم، کیفیت مواد اولیه تشکیل دهنده و نحوه انجام پروسه های تولید آن می باشد. برای تولید سررسید مواردی همچون: کاغذ صفحات متن و آستر بدرقه، جلدسررسید(که از روکش و مقوای جلد سازی تشکیل می شود)، روبان سررسید، پلاک لوگو و.. مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین پروسه تولید سررسید اختصاصی شامل طراحی سررسید عمومی و یا طراحی سررسید اختصاصی، چاپ سررسید، جلد سررسید، صحافی سررسید و نهایتا بسته بندی آن می باشد. بدیهی است، کیفیت و قیمت سررسید را نمی توان از یکدیگر جدا در نظر گرفت. هرچه بدنبال افزایش کیفیت باشیم قیمت آن نیز افزایش یافته و هر چه قیمت را کاهش دهیم کیفیت سررسید نیز کاهش خواهد یافت.

با استفاده از مواد اولیه ارزان بی کفیت و پروسه های تولید سررسید ارزان قیمت، مسلما نمی توان یک سررسید با کیفیت ارایه نمود. اما همیشه قیمت سررسید نشانه مرغوبیت آن نیست. گاهی تولیدکننده سررسید بدلیل عدم استفاده از خط تولید مکانیزه، قیمت تمام شده بیشتری برای تولید سررسید اعلام می کنند. این امر به خاطر هزینه سنگین تولید به صورت سنتی است که تولید کنندگان حرفه ای سررسید به همین خاطر از بروزترین و مجهزترین دستگاه های چاپ و صحافی برای انجام پروژه ها استفاده می کنند. مجموعه آریس چاپ نیز با درک درستی از این موضوع اقدام به بکارگیری بروزترین دستگاه ها در این زمینه کرده است تا بتواند به تولید سررسید ارزان قیمت و سررسید با کیفیت بپردازد. در سفارش سررسید اختصاصی 98 شما هیچ گونه محدودیتی در طراحی آن نخواهی داشت و می توانید کاملا براساس سلیقه و نظر شخصی تان، محصول را سفارش دهید. اما در نظر داشته باشید که قیمت سررسید 98، با توجه به نوع سفارش شما تعیین خواهد شد و می تواند متغیر باشد. 

در این خصوص کارشناسان مرکز تولید کننده سررسید می توانند به شما راهنمایی کنند که متناسب با بودجه تبلیغاتی خود اقدام به سفارش سررسید اختصاصی 98 کنید. مجموعه آریس چاپ با داشتن امکانات لازم و کارگاه صحافی بدون واسطه و با ارزانترین قیمت در کمترین زمان ممکن چاپ سررسید اختصاصی 98 مورد دلخواه شما را به شما ارائه خواهد داد. با حذف واسطه ها و خرید مستقیم از ما می توانید تا حدودی قیمت نهایی محصول خود را کاهش دهید. جهت اطلاع از قیمت سررسید 98 بصورت عمومی یا اختصاصی، می توانید از طریق فرم ارتباط با آریس چاپ  اقدام کنید و یا از طریق شماره تلفن های 32910200 و 32910100 - 025 با کارشناسان آریس چاپ در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان ما در این زمینه بهره مند شوید.