سفارش سررسید 98-سررسید اختصاصی

بسیاری از سازمان‌‌های بزرگ تمایل دارند که خودشان در طراحی سررسید شان مشارکت داشته باشند و محصول نهائی، کاملا سفارشی سازی شده و مختص سازمان خودشان باشد. یعنی جلد، طراحی داخلی صفحات، صحافی و… بدین گونه قطعاً سالنامه ای که به دیگران هدیه می‌دهند تاثیرگذارتر و ماندگارتر خواهد بود. به طور کلی سفارش سررسید به دو صورت انجام می پذیرد: سفارش سررسید اختصاصی و سفارش سررسید عمومی.

خدمات سفارشی سازی، مربوط به مدل های از پیش طراحی شده تولید کنندگان سررسید است. لذا چنانچه تمایل دارید سررسیدی با ویژگی های کاملا اختصاصی سفارش دهید، باید سررسید اختصاصی سفارش دهید تا همه ویژگی ها برای شما یکتا و بی نظیر شود. سررسید سفارشی به حالتی گفته می شود که سفارش دهنده، قصد دارد در داخل سررسید، نشانه ای از شرکت خودش را درج کند. حال این سفارشی سازی می تواند تنها درج یک داغی روی جلد باشد یا می تواند طراحی در داخل صفحات سررسید باشد. این نوع سفارش به دلیل پروسه طراحی، زمان بیشتری می برد و طبیعتا هزینه نهایی با توجه به هزینه طراحی محاسبه می شود.

متداول ترین روش سفارشی سازی سررسید، حک لوگو روی جلد آن است. روش های گوناگونی برای حک لوگو روی جلد وجود دارد که بسته به مدل سررسید، جنس جلد و سلیقه و نیاز سفارش دهنده مورد استفاده قرار می گیرد. که در مقالات گذشته به اختصار به انواع حک لوگو روی جلد سررسید اشاراتی شده است. 

سفارش سررسید عمومی به این صورت که هیچ تغیری در صفحات و جلد سررسید ایجاد نمی شود و سفارش دهندگان محترم، با توجه به نمونه کارهایی که در سایت می بینند، همان را سفارش می دهند و در اسرع وقت محصول را تحویل می گیرند. یکی از روش های محبوب سررسید اختصاصی، چاپ لوگوی شرکت سفارش دهنده در تمام صفحات سررسید است. استفاده از این روش باعث می شود تا کاربر سررسید در زمان استفاده سررسید، مرتبا لوگوی شرکت را مشاهده کرده و لذا در طولانی مدت میزان آگاهی وی نسبت به برند مورد نظر به طرز قابل توجهی افزایش یابد. در دنیای مدرن تبلیغات، ایجاد فضای مناسب جهت یادآوری مکرر برند و نام تجاری شرکت ها، یکی از دغدغه های تبلیغاتی مهم به شمار می آید. اینکه در طول روز و مداوم بتوان نام تجاری و برند خود را به ذهن مخاطب القا کرد، یکی از موفقیت های بزرگ در حوزه تبلیغات به حساب می آید. از این رو بهترین روش و متداول ترین نوع تبلیغات برای این امر، سفارش سررسید اختصاصی و سالنامه اختصاصی با برند و لوگوی تجاری مختص شرکت ها می باشد. 

در این بین علاوه بر حک لوگو روی جلد سررسید و صفحات داخلی سررسید، می توان از چاپ لت گلاسه و آستر بدرقه سفارشی و حتی روبان اختصاصی و سفارشی برای سررسید استفاده نمود. برخی از شرکت ها از فضای روی روبان نیز استفاده می کنند و نام تجاری و لوگوی اختصاصی خود را بر روی روبان درج می کنند.

مجموعه چاپ آریس با تجربه ای طولانی در زمینه تبلیغات و چاپ، جهت سفارش سررسید 98 آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در زمینه چاپ اختصاصی سررسید و سفارش سررسید اختصاصی خواهد بود. شما  می توانیدجهت ارتباط با مجموعه سالنامه آریس و دریافت مشاوره رایگان در مورد سالنامه ۹۸، با شماره تلفن های 32910200 و 32910100 - 025 ارتباط برقرار کنید.