سررسید 99

یکی از هدایای تبلیغاتی که به طور معمول در پایان سال بصورت مستقل توسط شرکت ها تهیه و در میان مشتریان و همکاران توزیع می گردد ، سررسید  و تقویم رومیزی است.

به دلیل سفارش و توزیع زیاد سررسید و سالنامه های تبلیغاتی بین شرکت ها و مخاطبین، باید به این نکته توجه داشته باشید که سفارش و تولید سررسید شما باید با دیگران متمایز باشد. حال برای اینکه این تفاوت را ایجاد کنید به شما توصیه میکنیم در ادامه با آریس چاپ در ارتباط باشید. 

نکاتی که باعث می شود سررسید 99 شما متفاوت تر از سالنامه دیگران باشد:

جلد سررسید (با انتخاب جلد خوب میتوانید انتخاب سررسید 99 خود را تضمین نمایید) جلد سررسید یکی از موارد تاثیر گذار در شکل ظاهری سررسید 98 می باشد و به طبع، تاثیر زیادی در قیمت تمام شده سررسید دارد. 

جلدها انواع گوناگونی دارند و دارای تنوع بسیار بالایی می باشند ولی به طور کلی به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند. در حال حاضر جلدهای طبیعی که عموما از چرم ساخته می شوند به دلیل قیمت بسیار بالا فقط بر روی بعضی از کتب که ارزش محتوی بالایی دارند مانند قرآن کریم و دیوان حافظ و… کار می شوند، ولی در مورد جلد های مصنوعی اینگونه نیست. معمولا جلدهایی از جنس ترمو جزو با کیفیت ترین جلدهای مصنوعی می باشند.

نحوه طراحی صفحات سررسید 99: شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از گذشت چند روز طراحی صفحات داخل سررسید یکنواخت شده و یا حتی موجب دلزدگی شود. ما با بهره مندی از برگزیده ترین کارشناسان گرافیک، نهایت تلاشمان را کرده ایم تا طرحی زیباتر از طراحی صفحات سررسید مجموعه آریس چاپ وجود نداشته باشد.

کیفیت کاغذ: کاغذ سررسید باید به حدی ضخامت داشته باشد که هنگام تحریر بر روی کاغذ، کلما پشت صفحه مشخص نباشند. در عین حال ضخامت کاغذ نباید باعث ضخیم شدن بیش از حد سررسید یا سالنامه باشد. همچنین کیفیت جنس و سفیدی کاغذ انتخاب شده تاثیر بسزایی در دید مخاطبین دارد و یکرنگی چاپ در صفحات مختلف مکمل کیفیت کاغذ می باشد.

روبان: روبان اختصاصی جلوه خاصی به سررسید میدهد. شما میتوانید به جای استفاده از روبانهای عمومی که اکثراً تار و پودش از هم جدا می شوند از روبانهای اختصاصی با بافت مربوط به شرکت خودتان استفاده کنید. همچنین میتوانید روی روبان سررسید خود، لوگو و نام تجاری خود را حک کنید. 

اطلاعات تخصصی کاربردی: اغلب در انتهای سررسید، بخشی تحت عنوان اطلاعات تخصصی وجود دارد و اتفاقا کاربردی نیز هستند اما معمولا هم هیچ وقت توجهی به آن نمی شود. این بخش در واقع این حس را به مخاطب القا میکند که کتابی جامع از جداول و اطلاعات ضروری و راهنمای بخش های مختلف و …. هر صنف را در دست دارد. سالنامه آریس قصد دارد در انتهای سررسید 99 نیز این اطلاعات را بروز کرده و در برگهای پایانی سالنامه بگنجاند.

دلایلی که مدیران شرکت ها هر ساله سررسید یا سالنامه را به عنوان هدیه به مخاطبان خود هدیه می دهند: 

  • بهترین گزینه برای سال نو می باشد، چرا که سایر هدیه ها در هر مناسبت دیگری قابل اهدا هستند.
  • این محصـول در طول سال همراه با مخـاطب شما بوده و همـواره در حال تبلیغ تجـارت شما می باشد.
  • این محصول نسبت به بها و قیمتش نفیس ترین هدیه ای می باشد که می تواند در شئونات هر سازمان و مقام مسئولی نیز باشد.
  • کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی برای استفاده در طول سال، متناسب با هر تجارتی و دارای بخشهای کاربردی شامل اطلاعات روزانه، خلاصه دریافت و پرداخت، جداول تخصصی و… 
  • سررسید یکی از هدایای تبلیغاتی است که این امکان را به شما می دهد تا مطالب، جداول و رزومه خود را بطور کامل در آن درج و در اختیار مخاطبان قرار دهید.

اکثر شرکت ها و کارخانجات و… تصمیم مشترکی را در مورد هدیه دادن برای سال جدید در نظر گرفته اند و سررسید 99 را به عنوان هدیه آخر سال امسال انتخاب کرده اند، سررسیدی که بیشتر بتواند مخاطب را جذب کند در طول سال با او باقی می ماند.

همکاران پرتلاش ما در آریس چاپ، همواره سعی کردند تا رضایت مشتری را سرلوحه تمامی فعالیت های خود قرار داده و اینکه در پایان کار مشتری از کار کردن با مجموعه ما خرسند باشد، مهمترین و شیرین ترین دستاورد برایمان محسوب می شود. جهت ارتباط با آریس می توانید با شماره تلفن های 32910200 و 32910100 - 025 ارتباط برقرار کنید.