سررسید چیست؟

بهترین هدیه ای که بسیاری از مشتریان علاقمند هستند در ایام نزدیک به عید نوروز دریافت کنند سررسید است. طبق روال سال های گذشته، با رسیدن به ایام پایانی سال شرکت ها، ارگان ها و افراد مختلف که به نحوی دارای کسب و کاری هستند به فکر تبلیغات پایانی سال و همچنین اهدای یک هدیه مناسب و ماندگار به مخاطبین و مشتریان خود هستند. چرا که این هدیه تبلیغاتی کاربردی، می تواند مدت زمان زیادی در دسترس مشتریان قرار گیرد و هر روزه نام سفارش دهنده سررسید در یاد مشتری خواهد ماند. در این بین سررسید، سالنامه و تقویم رومیزی تبلیغاتی که بصورت اختصاصی چاپ می شود، بهترین نوع هدیه تبلیغاتی است.

اما سوال اینجاست، سررسید چیست ؟ 

سررسید کتاب است حاوی یک تقویم از یک سال، همراه با اطلاعاتی که به صورت پیوست در ابتدا یا انتهای سررسید قرار می گیرد. به زبان ساده سررسید یا سالنامه همان دفترچه یادداشت روزانه است با این تفاوت که هر صفحه از آن دارای تاریخ می باشد. سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه‌دارند. در واقع در سررسید به حقایق مختلف در مورد دستاوردهای گذشته و حال اشاره می شود. شما می توانید با سفارش سررسید اختصاصی و هدیه آن به مشتریانتان در ایام عید نوروز با توجه به حوزه کاری تان رضایت هر چه بیشتر مشتریان تان را بدست آورید.

سالنامه ها هر سال توسط سازمان های مختلف چاپ می شوند. تولیدکننده سررسید سعی می کند اطلاعات مفید، کمیاب و یا سرگرم کننده ای را برای سودمندی بهتر در سررسیدها قرار دهد. به خاطر کاربردی بودن سررسید و عمر طولانی آن (حداقل یکسال) می تواند به عنوان یک محصول تبلیغاتی بسیار سودمند مورد استفاده قرار گیرید. سررسید را می توان بر اساس عمومی یا اختصاصی بودن آن، اطلاعات صفحات داخلی، نوع جلد، نوع صحافی و حتی سایز سررسید طبقه بندی کرد. تولید کنندگان سررسید، چاپ اختصاصی سررسید را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام می دهند. شما می توانید سررسید اهدایی خود را به صورت اختصاصی با برخی ویژگی ها در اخیار مشتریان خود قرار دهید. همچنین انتخاب جلد سررسید مناسب و قطع سررسید متناسب با شغل و برند شما تاثیر بسازیی در اثرگذاری تبلیغی سررسید خواهد داشت. که پیش تر به تشریح هر یک از آنها پرداخته ایم.

در مقالات گذشته ی آریس چاپ در مورد سررسید اختصاصی و سفارشی سازی سررسید بسیار نیز توضیح داده شده است که مطالعه مقالات پیشین می تواند کمک شایان در انتخاب شایسته شما داشته باشد. از لحاظ محتوایی می توان سررسید را به سه دسته ی کلی تقسیم بندی نمود:  مقدمه سررسید (که به آن لت گلاسه سررسید نیز می گویند) که شامل تصاویر تبلیغاتی و یا تصاویر مربوط به نوروز و... می باشد. صفحات داخلی سررسید که در واقع همان صفحات یادداشت روزانه تاریخ دار می باشد. صفحات پایانی سررسید که معمولا یکسری اطلاعات عمومی از جمله شماره تلفن های ضروری و... در آن می توان قرار داد. همچنین برخی شرکت ها متناسب با شغل و کسب و کار خود اطلاعات مربوط به خود را در صفحات پایانی سررسید قرار می دهد. 

 مجموعه آریس چاپ به عنوان تولیدکننده برتر سررسید و سالنامه در استان قم، آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز و مراجعین از تمامی نقاط کشور عزیزمان ایران می باشد. با رسیدن به ایام پایانی سال ۹8، توصیه ما به شما عزیزان این است که سفارش سررسید 99 و سالنامه 99 را به روزهای پایانی سال موکول نکنید تا بتوانید سررسید با کیفیت و مناسبی به مخاطبین خود اهدا کنید.