سررسید سال 99

یکی از هدایای مورد توجه مدیران مشاغل و سازمان های مختلف سررسید 99 و سالنامه 99 می‏باشد که برای عید نوروز سال 99 به مشتریان خود ارائه میدهند. در همین راستا تلاش می کنند تا بهترین و مناسب ترین سررسید سال 99 را از لحاظ کیفیت و قیمت سررسید سفارش دهند.

یکی از دلایل استقبال از سررسید، مورد استفاده بودن آن برای اشخاص، قیمت پایین در برابر هویه و عام شدن و انتظار اشخاص مختلف از شرکت ها برای دریافت سررسید به عنوان هدیه می ‏باشد.

همچنین اهدای سررسید سال 99 و سالنامه سال 99 به مشتریان باعث میشود که در طول سال همیشه در معرض دید مخاطب خود باشید و هر زمان که مخاطب شما از سررسید هدیه داده ی شما استفاده می کند، نا خودآگاه نام شرکت و برند شما در ذهنش تداعی می شود و این نکته ی بسیار مهمی در امر بازاریابی و برند سازی می باشد. 

تولید سررسید سال 99 پروسه ای بسیار حساس و سخت بوده و عزیزانی که با این کار آشنایی دارند به خوبی می دانند که برای متمایز بودن در بازار و جذب مشتریان، می بایست حداقل ۶ ماه زمان صرف طراحی، انتخاب جنس و نوع ساخت سررسید کرد.

شرکت آریس چاپ هم مانند دیگر تولیدکننده گان سررسید، فعالیت خود را برای چاپ سررسید سال 99 و سالنامه سال 99 آغاز کرده است و در آذرماه از نمونه سررسید 99 و دیگر محصولات این شرکت رونمایی خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید برای سفارش  سررسید سال 99 و اطلاع از قیمت سررسید 99 با شماره تلفن های داخل سایت تماس حاصل فرمائید. مشاوران شرکت آریس چاپ بصورت تمام وقت آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.