سررسید اروپایی

قطع اروپایی همانطور که مشخص است، مربوط به سررسیدهای تولید شده در قاره اروپا می باشد که طی سال های گذشته توسط ایرانیان الگو برداری شده و به جای تقویم میلادی، تقویم شمسی جایگزین می شود. شاید علت اینکه سررسید اروپایی را در سایزهای مختلف (البته نزدیک به هم) دیده اید، نبودن یک سایز تعریف شده بین تولید کنندگان سررسید، می باشد. هر تولید کننده سررسید به سلیقه خود کمی ابعاد سررسید اروپایی را تغییر می دهد. البته ابعاد 13×22 رایج ترین قطع در میان سررسید اروپایی می باشد.

در مورد سررسید اروپایی باید بگوییم که جزو خوش دست ترین و شیک ترین سررسید موجود در کشور می باشد. به جهت جمع و جور بودن، فضای کمی اشغال می کند و در عین حال فضای مناسب و کافی برای یادداشت برداری دارد و کاربر از این بابت هیچ کمبودی را احساس نمی کند. دلیل دیگر استقبال مردم از سررسید اروپایی،استفاده از متریال های جدید و زیبا می باشد. تولید کننده سررسید، معمولا در چاپ سررسید اروپایی، از کاغذ کرم استفاده می کند که این امر باعث زیبایی دو چندان سررسید می شود. همچنین اکثر تولید کنندگان، از بدرقه های فانتزی و خاص در صحافی سررسید اروپائی استفاده می کنند و سعی دارند حدالمقدور، جلد سررسید را با بدرقه سررسید اروپایی، ست کنند. بعنوان مثال در تولید سررسید اروپایی چرمی، بدرقه از طرح چرم و به رنگ های قهوه ای انتخاب می شود تا به محض باز کردن سررسید، یک توازن رنگی در چلد و داخل سررسید به چشم بخورد.

همچنین یکی از موارد دیگری که باعث تمایز سررسید اروپایی از دیگر مدل ها شده، بکار بردن کش در جلد این نوع سررسید ها می باشد که ضمن کاربردی بودن، زیبایی خاصی هم به سررسید اروپائی می دهد. اصولا رنگ کش را با رنگ جلد، ست می کنند اما برخی تولید کنندگان هم اعتقاد دارند در صورتی که رنگ کش با رنگ جلد سررسید، متمایز باشد، سررسید خاص تر بنظر می رسد.

سررسید اروپایی دارای انواع گوناگونی می باشد که در ذیل به صورت مختصر به نام آنها اشاره می کنیم. 

1- سررسید مدیریتی

2- سررسید اروپایی ترمو – کش دار

3- سررسید اروپایی ترمو

4- سررسید اروپایی چرمی

5- سررسید اروپایی جلد اشبالت

شما میتوانید سررسید اروپایی را به صورت اختصاصی چاپ و صحافی کنید و نشان تجاری، برند و تبلیغات کسب و کار خود را روی جلد و در صفحات داخلی این سررسید سفارشی سازی کنید. 

سفارشی سازی سررسید اروپایی یا همان چاپ سررسید اختصاصی مزایا و ویژگی های فراوانی دارد :

-     جلد سخت با مقوای سخت و درجه یک

-     سلفون کشی روی جلد با بهترین کیفیت بدون حباب و بدون اینکه بعد از مدتی خشک شده و یا دچار ترک خوردگی شود.

-     لت سررسید با چاپ افست درجه یک با گلاسه هایی که بهترین چسبندگی را در جای خود داشته باشد.

-     چاپ افست جلد سررسید دقیقا عین طرح داخل کامپیوتر

-     جلد سازی با دستگاه تمام اتوماتیک

-    چسب کاری ابتدای سررسید اختصاصی در قسمت اتصال بدرقه سررسید به گلاسه های ابتدای سررسید، باید یادآوری شویم در صورت عدم دقت در چسباندن، دقیقا این نقطه، محل شکست و پاره شدن سررسید می باشد.

-     استفاده از بدرقه ضخیم 120 گرم، که در بالا بردن کیفیت صحافی تاثیر بسیاری داردو باعث طولانی تر شدن عمر سررسید می شود. این نوع کاغذ بدرقه معمولا برای صحافی قرآن و مفاتیح با تعداد برگه های زیاد استفاده می گردد.

همکاران پرتلاش ما در آریس چاپ، همواره سعی کردند تا رضایت مشتری را سرلوحه تمامی فعالیت های خود قرار داده و اینکه در پایان کار مشتری از کار کردن با مجموعه ما خرسند باشد، مهمترین و شیرین ترین دستاورد برایمان محسوب می شود. جهت ارتباط با آریس می توانید با شماره تلفن های 32910200 و 32910100 - 025 ارتباط برقرار کنید.