سررسید اختصاصی سال 98 ، سررسید اختصاصی 98

سررسید اختصاصی ۹۸ به عنوان سررسیدهای هستند که شخص مورد نظر یا همان سفارش دهنده، طراحی و مشخصات آن را تعیین می کند و سپس تولید آن انجام می شود. در واقع این سررسیدها با نظر مشتری تهیه می شوند.

یکی از وظایف ذاتی مدیران هر سازمانی تهیه بهترین و کاراترین محصولات با کمترین هزینه (به شرط کیفیت) برای سازمان مطبوع خود است. اگر سازمان شما برای هدیه سال نو حداقل 1000 جلد سررسید خرید می کند بهترین گزینه سفارش سررسید اختصاصی سال ۹۸ است.

سررسید اختصاصی سررسیدی است که در تیراژ بالا تولید می شود و به درخواست سفارش دهنده انواع و اقسام تغییرات روی سررسید، انجام می شود. حتی می توان در تعیین نوع مواد اولیه از جمله کاغذ نیز، تغییرات اعمال گردد.

سالنامه ها قابل انعطاف ترین هدیه تبلیغاتی هستند، چون تقریبا انواع و اقسام سفارشی سازی را بر روی آنها می توان انجام داد. از جمله: اضافه کردن صفحات رنگی، چاپ لوگو در صفحات، روبان اختصاصی، آستر بدرقه اختصاصی و انواع و اقسام جلد ها.

سفارش سررسید اختصاصی ۹۸ نسبت به سررسید های دیگر دارای مزایایی از جمله: اختصاص اندازه های کاملا سفارش شده و اختصاصی و همچنین جلد اختصاصی می باشد. به عنوان مثال مشتری میخواهد جنس متریال جلد سررسید خود را از پارچه تهیه کند.

همچنین در سفارش سررسید اختصاصی سال ۹۸، شخص کارفرما می تواند رنگ چاپ، نوع کاغذ و دیگر موارد را هم به صورت اختصاصی سفارش دهد. 

کیفیت بالای جلد سررسید باعث ماندگاری بیشتر آن و در نتیجه افزایش زمان تبلیغ خواهد شد. از معروف ترین نوع جلد در چاپ سررسید اختصاصی ۹۸ می توان جلد سلفون، جلد چرم، جلد گالینگور و جلد ترمو را نام برد.

گروه چاپ و نشر آریس خود را آماده و مهیای تولید سررسید اختصاصی ۹۸ کرده تا در پایان سال دغدغه شرکت هایی که قصد سفارش این محصول را دارند، برطرف کرده باشد. به این منظور می توانید با شماره تلفن های 32910100 و 32910200 - 025 با ما در ارتباط باشید.