سالنامه98- سالنامه تبلیغاتی

بهترین هدیه ای که بسیاری از مشتریان علاقمند هستند در ایام نزدیک به عید نوروز دریافت کنند، سالنامه است. هدیه ای که می تواند در جلب رضایت مشتریان به شما کمک شایانی کند. یکی از ابزارهای مفید و تاثیر گذار در حوزه ی تبلیغات که می تواند نام برند شما را تا مدت طولانی همراه مشتریان شما قرار گیرد، سالنامه اختصاصی، سالنامه تبلیغاتی می باشد.

با پایان یافتن سال جاری و شروع یک سال جدید دیگر بازار تبلیغات و تبریک و تهنیت داغ تر از گذشته خواهد شد. شرکت های پیشرو و خلاق این فرصت را غنیمت شمرده و از آن به عنوان بهترین زمان شناساندن برند خود استفاده خواهند کرد. اما سوالی که مطرح میشود چگونگی دست یافتن به این مهم می باشد. کالا ها و محصولات مختلفی می تواند بعنوان کالای تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. اما بهترین و موثر ترین آنها کدام است. به زعم خیلی از فعالان عرصه تجارت و کسب و کار، یکی از این هدایا سالنامه98 یا سالنامه تبلیغاتی می باشد.

سررسید - سالنامه 

به جرات میتوان سررسید  یا سالنامه و حتی تقویم رومیزی را بعنوان یکی از مفیدترین و موثرترین کالاهای تبلیغاتی معرفی کرد که هم میتواند به ارائه دهنده ی آن سود رسانی کند و هم میتواند برای دریافت کننده آن مفید باشد. ارائه دهنده می تواند نام و لوگوی خود را به صورت اختصاصی معرفی کند و استفاده کننده میتواند مهم ترین رویدادهای خود را نظیر سررسید چک، جلسات آینده را در تاریخ مورد نظر یادداشت کند و این ارتباط دو طرفه هم برای تبلیغ دهنده و هم تبلیغ گیرنده مفید است.

سررسید یا سالنامه چیست ؟

سررسید یا سالنامه به دفتری گفته می شود که معمولا برای برنامه ریزی روزانه استفاده می شود و حاوی تمامی اطلاعات و رویداد هایی که در طول سال اتفاق می افتد (دارای تقویم) می باشد. در خیلی از موارد سررسید ها می توانند موضوع یا موضوعات مختلفی را در بر بگیرند یا به منظور پیشه و حرفه ی خاصی اطلاعات تخصصی در پایان آن گنجانده می شود بعنوان مثال: اطلاعات حسابداری، اطلاعات حقوقی و سایر موارد می تواند در طول یکسال به کمک استفاده کنندگان و مدیران باشد.

چاپ و طراحی سالنامه اختصاصی

در طراحی و چاپ سالنامه اختصاصی معمولا برند و لوگوی شرکت بر روی جلد، حک می شود یا بصورت کاملا اختصاصی از طریق چاپ افست بر روی جلد نقش می بندد. همچنین می توانید اطلاعات تصویری و متنی از سابقه شرکت، کاتالوگ تصاویر و اطلاعات مفید شغلی در ابتدا، انتها و یا در میان صفحات آن بصورت حاشیه در خود جای دهد. روش های دیگری در رابطه با سفارش سالنامه اختصاصی وجود دارد که در مقاله های دیگر در همین سایت نگارش شده اند. بعنوان مثال حک لگو در صفحات متن بصورت ترام، که یکی از شیوه های بسیار موثر در تولید و چاپ سالنامه اختصاصی و سالنامه تبلیغاتی به شمار می آید.

مجموعه آریس چاپ با بهره گیری از متخصصان حرفه ای و باسابقه در زمینه چاپ و تبلیغات، عکاسی و پیشرفته ترین ماشین های چاپ و تکثیر امر را میسر کرده تا شما بتوانید درخور نام و برند خود بهترین سالنامه اختصاصی و بخصوص سالنامه98 را در سال جاری به مشتریان خود ارائه دهید.