سالنامه ۹۸

به جرات میتوان سالنامه ۹۸ را بعنوان یکی از مفید و موثرترین کالاهای تبلیغاتی معرفی کرد که هم می تواند به ارائه دهنده، منفعت داشته باشد و هم برای دریافت کننده آن مفید باشد.

ارائه دهنده سالنامه ۹۸ میتواند نام و لوگوی خود را به صورت اختصاصی معرفی کند و استفاده کننده میتواند مهم ترین رویدادهای خود را نظیر سررسید چک، جلسات آینده را در تاریخ مورد نظر یادداشت کند. این ارتباط تبلیغاتی برای هر دو طرف مفید است و کاربرد های فراوانی دارد . 

اگر مسئولیت انتخاب و تهیه سالنامه برای شرکتی که در آن مشغول به فعالیت هستید به شما سپرده شده و قصد دارید سالنامه ۹۸ را به مشتریان و همکاران خود هدیه دهید، لازم است نکاتی در مورد آن در ذهن خود داشته باشید که در مقالات سایت آریس چاپ به طور کامل به آن اشاره شده است. نکاتی در مورد قطع سالنامه ۹۸، نوع صحافی سالنامه، جلد سالنامه ها، نوع چاپ، صفحات داخلی سالنامه، کاغذ سالنامه، فرمت تاریخ و نحوه ی چینش، اوراق ضمیمه، لت گلاسه، حک لوگو روی جلد، سالنامه اختصاصی و ... که تمامی این اطلاعات به صورت ریز و موشکافانه تحلیل و نگارش شده تا بتوانیم در این زمینه ها به اطلاعات و دانش شما مخاطبان عزیز بیافزاییم.

تمامی این موضوعات برای انتخاب یک سالنامه جهت اهدای هدیه تبلیغاتی بسیار مهم و ضروری می باشد. بسیاری از سفارش دهندگان سالنامه ۹۸ از این موضوعات اطلاعات کافی ندارند و در انتخاب سالنامه مورد نظر خود دچار اشتباه و تردید می شود . از همه مهم تر این است که، تک تک این المان ها در قیمت سالنامه 98 تأثیر دارد و قیمت نهایی را دچار تغییرات می کند.

مجموعه ی آریس چاپ سعی بر این دارد با ارائه مقالات تخصصی در زمینه چاپ و توزیع سالنامه ۹۸، به مشتریان خود اطلاعات کافی و لازم را ارائه دهد تا بتوانند راحت تر و با دانش کافی محصول مورد نظر خود را سفارش دهند و به دست مخاطبین خود برسانند. 

همکاران پرتلاش ما در آریس چاپ، همواره سعی کردند تا رضایت مشتری را سرلوحه تمامی فعالیت های خود قرار داده و اینکه در پایان کار مشتری از کار کردن با مجموعه ما خرسند باشد، مهمترین و شیرین ترین دستاورد برایمان محسوب می شود. جهت ارتباط با آریس و دریافت مشاوره رایگان در مورد سالنامه ۹۸، می توانید با شماره تلفن های 32910200 و 32910100 - 025 ارتباط برقرار کنید.