سالنامه مدیران-سالنامه نفیس-سالنامه مدیریتی

مقدمه: در دنیای رقابتی امروز شرکت هایی موفق هستند که بتوانند ارزش های بیشتری را برای مشتری به وجود آورند. جان هال نویسنده مجله فوربس می نویسد که هدایای تبلیغاتی در طول سال جای شما را در ذهن مشتریان حفظ می کنند. شرکت هايي که فلسفه بازاريابی را پذيرفته اند يعنی مشتری و جامعه را مدنظر داشته و محور عمل خود قرار داده اند، در تلاش برای به وجود آوردن و افزايش مداوم ارزش های بيشتری برای مشتريان خود هستند.

هدایای تیلیغاتی

یکی از راه هایی که می تواند مشتریان معمولی را به مشتریان وفادار تبدیل نماید، ارسال هدایای تبلیغاتی برای آن ها می باشد. برخی از شیوه های تبلیغات تاثیر گذاری کمتری را نسبت به باقی شیوه ها دارند، لذا بسیار کم ارزش می باشند. تاثیر اینگونه از تبلیغات بر ذهن مخاطب کم بوده و مانع از شکل گیری نگاه مثبت مخاطب به شما می گردد. در مقابل شیوه های دیگری برای تبلیغات هستند که دارای تاثیر گذاری بسیار بیشتری می باشند.

هدیه های تبلیغاتی یا هدیه های تجاری اجناسی هستند (اغلب عنوان تجاری نیز دارند)، که در برنامه های بازاریابی و تبلیغاتی استفاده می شود. این محصولات برای تبلیغ یک شرکت، عنوان تجاری یا رویدادی در یک نمایش تبلیغاتی یا کنفرانس داده می شود و بخشی از رقابت عظیم بازایابی است. شما با عرضه تبلیغات، کالا و خدمات خود را به آنها معرفی می کنید. به این ترتیب بر اثر تلاش های شما آنها مجبور نیستند برای تهیه خواسته ها و نیازهایشان به زحمت بیفتند. با ارائه هدایای تبلیغاتی شما به مشتریان یادگاری های کاربردی را هدیه می دهید که می توانند با حفظ و نگهداری و استفاده مستمر از آنها کالاها، خدمات و نام و نشان تجاری شما را همیشه به یاد داشته باشند.

همانطور که گفته شد این کالاها دارای ماندگاری زیادی میباشند، برخی از این کالاها جنبه تزئینی داشته مانند صنایع دستی و برخی دیگر جزء کالاهایی هستند که مورد نیاز مشتریان میباشند. مانند جاکلیدی یا فلش مموری یا سررسید یا سالنامه هر هدیه ارزشمند دیگری. با توجه به این دو نکته یعنی ماندگاری بالا و کاربردی بودن، این کالاها را میتوان یکی از بهترین شیوه های تبلیغات دانست.

اساسی ترین وظیفه ی مدیران برنامه ریزی است. برنامه ریزی آماده شدن امروز برای فرداست. هر برنامه ریزی نیازمند ابزاری است. یکی از این ابزارها سالنامه یا سررسید می باشد. یک مدیر با آگاهی از وقایع، رویداد ها و مناسبت ها می تواند به سهولت اهداف خود را مکتوب نماید. 

یکی از هدایای بسیار مفید و کاربردی برای مدیرهای صنایع مختلف، سالنامه مدیران و سالنامه نفیس همراه با چاپ اختصاصی است. یک سررسید برای مدیر به اندازه ای میتواند پرکاربرد و مفید باشد، که تمامی کارهای شرکت یا مجموعه اش را در آن تنظیم کند. 

سوالی که ذهن مخاطبان آریس چاپ را به خود مشغول کند این است که سالنامه مدیران یا سالنامه نفیس با دیگر سررسیدها چه تفاوتی دارند؟

پاسخ این سوال این است که هر چقدر سالنامه متناسب با نوع کاربردشان طراحی شود، میزان ارزش و احترام فرد اهدا کننده را به مخاطبان خود می رساند. بنابر این توصیه می شود که همیشه از یک نوع سالنامه استفاده نکنید. اهمیت این موضوع زمانی روشن تر خواهد شد که مخاطبان شما گروهی خاص، شامل متخصصین و مدیران باشند.

تفارت سالنامه مدیران با سررسید های معمولی 

سالنامه مدیریتی به دلیل حضور مدیران در جلسات مهم، از برگه ها و جلد های گران قیمت ساخته و تهیه می گردد. به همین علت از این سالنامه ها با عنوان سالنامه نفیس نیز یاد می کنند. این سالنامه ها با ست های مدیریتی طراحی می شود. شکل ظاهری سالنامه مدیران تفاوت زیادی با سررسید های معمولی و عمومی دارد، هم از لحاظ جلد سالنامه و هم از لحاظ نوع صحافی سالنامه، تفارت زیادی وجود دارد. معمولا سالنامه مدیریتی در داخل یک جعبه نفیس قرار می گیرد. همچنین جلد سالنامه مدیران، معمولا بصورت سه لت ساخته می شوند یا دارای قفل و آهنربا می باشد، که ضمن کاربردی بودن، زیبایی و کلاس خاص خودش را دارد. از سالنامه مدیریتی می توان در جلسات و همایش های مدیران و روسا به منظور هدیه و یا تبلیغات استفاده نمود.

مجموعه آریس چاپ با سابقه ای طولانی در صنعت چاپ و تبلیغات، پیشنهادات خوبی در خصوص سالنامه مدیران، سالنامه نفیس و سالنامه مدیریتی برای شما در نظر دارد. سالنامه مدیران با ویژگی های خاص برای مدیران کسب و کارهای بزرگ و کوچک با چاپ برند اختصاصی شما روی سالنامه هدیه ارزشمندی محسوب می شود.