تولید کننده تقویم رومیزی

علی رغم کاربرد وسیع رایانه ها و تلفن های هوشمند، بدون شک تقویم رومیزی و تقویم دیواری و جیبی همچنان یکی از پرکابردترین و موثرترین ابزارهای تبلیغاتی به شمار می آیند. برند شما یکسال و به شکل موثری مشتریان و مخاطبان هدف شما را همراهی خواهد کرد. بارها و بارها توسط مشریان شما، میهمانان و مراجعان آنها به دقت دیده خواهید شد. تقویم رومیزی به عنوان کالایی تبلیغاتی، کسب و کار شما را در مدت زمان طولانی به دیگران معرفی می کنند. در واقع تقویم سیستم سازماندهی شده ی نمایش روز برای اهداف اجتماعی، مذهبی، تجاری و یا اداری است. مجموعه آریس چاپ بعنوان تولیدکننده تقویم رومیزی و انواع تقویم دیواری در ادامه مقاله توضیحاتی بیشتری در مورد طراحی و چاپ تقویم رومیزی و همچنین پایه تقویم ارائه می کند.

تولید تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی را می توان به صورت 7 برگ، 13 برگی و 54 برگ طراحی کرد. ابعاد تقویم رومیزی معمولا حدود قطع A5 انتخاب می شود، اگرچه ممکن این ابعاد به قطع مربع یا مستطیل یا ابعاد آزاد دیگر تغییر یابد. در صورتی که مسائل اقتصادی سبب شوند تقویم رومیزی اختصاصی به صورت هفت برگ ارائه شود، طراحی آن به دلیل فضای اندک بسیار مشکل است. در این حالت بهتر است شش ماه سال در یک رو و شش ماه دوم در روی دیگر درج شوند و تا حد امکان از آوردن عوامل بصری اضافه خودداری شوند. برگ هفتم نیز توسط تولید کننده تقویم رومیزی به عنوان جلد تقویم و برای تبریک سال نو استفاده می شود. در طراحی تقویم رومیزی اختصاصی 13 برگی، یک برگ به عنوان جلد و هر ماه در یک برگ طراحی می شود. در قسمت پشت برگهای تقویم رومیزی نیز، تصاویر و محصولات شرکت سفارش دهنده تقویم رومیزی بکار برده می شود. در این نوع تقویم معمولا یک صفحه بعنوان سال در یک نگاه در اخرین صفحه از تقویم چاپ می شود. البته این امر بستگی به سلیقه تولیدکننده تقویم رومیزی دارد یعنی تولید کنندگان بر مبنای سلایق خود طراحی های متفاوتی را برای آخرین صفحه استفاده می کنند.

در طراحی تقویم رومیزی 54 برگی، دست طراح تقویم بسیار باز است. یه این نوع تقویم، تقویم رومیزی هفتگی هم می گویند. به این ترتیب که یک روی صفحات به جدول تقویم اختصاص داده می شود و روی دیگر می تواند هر نوع تصویری استفاده بشود. در قسمت روی صفحات هر صحفه یک هفته از تقویم چاپ می شود و کمی جا برای یادداشت برداری وجود دارد.از قسمت پشت صفحات می توان برای چاپ تصاویر و محصولات مشتری استفاده کرد. بدلیل اینکه اکثر سفارش دهنده ها، به اندازه 54 صفحه محصول یا تصویر ندارند، گاهی اوقات از تولید کننده تقویم رومیزی می خواهند تا تصاویر و مناظر زیبایی که در ارشیو موجود است، در برخی از صفحات پشت یا تمام این صفحات طراحی و به چاپ برسد.

پایه تقویم رومیزی

پایه تقویم رومیزی می تواند نقش موثری در زیبایی و کارایی آن داشته باشد. اگر پایه تقویم با صفحات آن تناسب نداشته باشد، صفحات خیلی کوچک و یا خیلی بزرگ دیده می شوند و از زیبایی آن کاسته می شود. همچنین جنس پایه در صورتی که مرغوب نباشد عمر آن را کاهش می دهد و یا بر روی میز به درستی قرار نمی گیرد. دیده می شود تولید کننده تقویم رومیزی نام سفارش دهنده را روی پایه تقویم چاپ می کند و یا با نصب پلاک لوگو به زیبایی بیشتر تقویم کمک می کند. گاهی سفارش دهنده تقویم رومیزی بر حسب نیاز خود یک  ساعت کوچک، جای کاغذ یادداشت، پایه خودکار و... را نیز همراه با تقویم رومیزی مطالبه می نماید. از این رو مجموعه سالنامه آریس با تولید تقویم رومیزی مدل آریس همه ی این نیازها را با کمترین هزینه ممکن و زیبایی چشم گیری طراحی و ساخته است. پایه تقویم رومیزی مدل آریس از دو قسمت اصلی تشکل شده است: پایه صفحات تقویم که از جنس مقوای مرغوب سخت با روکش سلفون می باشد و نگه دارنده خودکار و کاغذ یادداشت که از جنس پی وی سی ساخته شده است. جهت سفارش انواع تقویم رومیزی و مشاوره رایگان با کارشناسان آریس چاپ از طریق شماره تلفن های 32910200و32910100 - 025با در ارتباط باشید.