انواع تقویم رومیزی 99

بشر برای اینکه بتواند برنامه ریزی دقیقی در زندگی خود داشته باشد نیاز دارد تا ایام روزگار را به شکلی تقسیم بندی کند. تقویم یکی از مواردی است که می توان به صورت های متفاوتی چاپ شود که شامل تقویم رومیزی، تقویم دیواری، سررسید و … هستند. تقویم ها از زمانی اختراع شدند که بشر احساس کردند تا روزهای مهم خود را همیشه به یاد داشته باشند. یکی از هدایای تبلیغاتی که به طور معمول در پایان سال در کنار سررسید، توسط شرکت ها تهیه و در میان مشتریان و همکاران توزیع می گردد، تقویم رومیزی است. 

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی یکی از روش های موثر تبلیغاتی است. زیرا که در اغلب ادارات و شرکت ها به ندرت میزی را پیدا می کنید که یک تقویم رومیزی تبلیغاتی روی آن یافت نشود. استفاده از تقویم رومیزی در منازل نیز بسیار معمول است. یکی از محاسن تقویم رومیزی برای شخص استفاده کننده آن است که بدون نیاز به ورق زدن می تواند در یک نگاه کل روزهای ماه را مرور و به برنامه ریزی امور بپردازد. همچنین مزیت تقویم رومیزی اختصاصی برای شرکت هدیه دهنده آن است که با حک لوگو بر روی تقویم و یا داخل صفحات آن می تواند حضوری مستمر و موثر در مرکز توجه شخص استفاده کننده از تقویم رومیزی و مراجعین وی داشته باشد.

مجموعه آریس چاپ با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا از جمله مقوا، نوع سلفون پایه، نوع چسب، گلاسه ها و کیفیت بالای چاپ و همچنین صحافی پایه و فنر با کیفیت تضمینی برای سفارش و چاپ اختصاصی تقویم رومیزی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. در صورت تمایل می توانید تقویم رومیزی اختصاصی سفارش دهید. موارد قابل سفارشی سازی تقویم رومیزی عبارتند از:

تغییر ابعاد 

در صورت بالا بودن تیراژ سفارش و در صورت پذیرش تولید کننده می توان تقویم رومیزی را با ابعاد دلخواه تولید نمود. البته گاهی وقت ها نمونه ای که مشتری سفارش می دهد، از نظر قیمت چندان به صرفه و منطقی نیست که این مطلب را تولید کننده تقویم رومیزی باید به اطلاع درخواست کننده برساند و بتواند به عنوان مشاوری دانا در کنار مشتری باشد.

چاپ روی صفحات تقویم رومیزی

معمولا در طراحی صفحات تقویم رومیزی، و در حاشیه قسمت تقویم، فضایی خالی در نظر گرفته می شود تا طرح، نوشته یا لوگوی شرکت سفارش دهنده در آن قسمت قرار می گیرد. این بخش به سلیقه مشتری می تواند کاملا تغییر کند چرا که برخی از مدیران جدول کوچک را می پسندند و می خواهند تبلیغ و محصولشان بزرگتر جلوه کند. افرادی نیز دوست دارند قسمت جدول بزرگ باشد تا از فاصله دو سه متری به راحتی کلمات و اعداد داخل تقویم خوانده شود و در عوض روی صفحات تقویم تنها از لگو  و برند خود استفاده کنند تا از پشت صفحات تقویم برای مانور بر روی تصاویر محصولات خود بهره ببرند. همانطور که عرض کردیم، این موضوع کاملا سلیقه ای می باشد. 

چاپ پشت صفحات تقویم رومیزی

هر ماه از سال روی یک برگ از تقویم رومیزی چاپ می شود. لذا فضای پشت صفحه مکانی مناسب برای درج تبلیغات یا تصاویر مورد نظر است. تولید کننده تقویم رومیزی معمولا بصورت پیش فرض تصاویر مورد نظر خود (تصاویر گرافیکی، عکس های جذاب و ...) را در این قسمت قرار می دهند. اما در صورت درخواست مشتری و در سفارشات اختصاصی، می توان تصاویر و پیام های تبلیغاتی مورد نظر سفارش دهنده را در این قسمت چاپ نمود. تقویم رومیزی به صورت کاملا حرفه ای و طبق مشخصات سفارش دهنده و با تصاویر محصولات مشتری صفحه آرایی شده که بعد از تایید مشتری به چاپ می رسد.

مجموعه آریس چاپ افتخار دارد با پرسنلی مجرب در زمینه طراحی، صحافی و چاپ تقویم رومیزی و بیش از چندین سال فعالیت در خدمت گزاری به مشتریان عزیز اعلام آمادگی می دارد.