تقویم رومیزی 98

یک تقویم رومیزی مناسب ابزاری است که به سادگی قابلیت دسترسی به تاریخ را داشته باشد. این مدل تقویم می تواند برای کسانی که معمولا در محل کار خود یا مکانی ثابت هستند و نیز میز کاری دارند و نیاز به دسترسی سریع به تاریخ روز، ماه و سال را دارند، بسیار مفید باشد. تقویم رومیزی در مدل های مختلف، اندازه های مختلف و تعداد صفحات متفاوت طراحی و تولید می شود. در اجزاء این نوع تقویم از انواع کاغذ و مقوا با گرماژ مختلف گرفته و انواع کاغذ های فانتزی استفاده می شود، همچنین می توان از انواع اجناس مختلف برای تولید پایه استفاده کرد. پایه هایی که به طور معمول برای تولید تقویم رومیزی استفاده می شود، پایه های مقوایی سخت و پلاستیک و نیز چوب می باشد. برای تولید پایه های گالینگور سخت از مقوای ضخیم با روکش های مختلفی استفاده می کنند.

برخی از این روکش ها بصورت سلفونی و برخی هم بصورت کاغذ گالینگور و حتی در برخی موارد مشاهده شده که از روکش چرمی برای تولید پایه های این نوع تقویم استفاده شده است. پس از مشخص شدن اندازه و مقیاس مقواهای سخت با استفاده از برگ های گلاسه سفید و یا چاپ شده و نیز روکش سلفونی که بر روی انها کشیده میشود، این پایه ها ساخته میشوند. خاصیت مهم روکش های سلفونی این است که سفارش دهندگان میتوانند طرح لوگو و یا تصاویر مورد نظر و مهم خود را که نشانگر خدمات و اطلاعات شرکتی و سازمانی آنها است را بر روی آن به چاپ برسانند. این عمل را تولید پایه تقویم رومیزی اختصاصی گویند. در تقویم های عمومی تر برای پایه تقویم رومیزی از روکش با جنس گالینگور (همانطور که قبل تر به َآن اشاره شد) نیز استفاده می شود که از نظر رنج قیمت در سطح متوسط بازار است.

برای تبلیغات روی این محصول از تکنیک هایی مانند طلاکوب، نقره کوب و داغ کوب استفاده می شود. این تکنیک ها بر روی تقویم رومیزی با پایه های روکش چرم نیز قابل استفاده است. از دیگر تکنیک های چاپ اطلاعات مشتریان بر روی پایه های تقویم رومیزی، چاپ لیزر و چاپ سیلک است که بیشتر بر روی قطعات پلاستیکی و چوبی صورت میگیرد.در کل میتوان اجزا کامل یک تقویم رومیزی را شامل : پایه تقویم رومیزی، برگه های گلاسه چاپ شده،فنر دوبل و در برخی موارد برگه های یادداشتی که در تقویم رومیزی قرار میگیرد نام برد. تنوع بالای محصولات تقویم رومیزی 98 سالنامه آریس این امکان را ایجاد کرده تا مشتریان گرامی با هر نظر و سلیقه ای بتوانند، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

گلاسه های تقویم رومیزی:

گرماژ گلاسه های تقویم رومیزی به صورت استاندارد، معمولا در گرماژ 250 گرم تولید میشود.در تقویم رومیزی 98 گروه سالنامه آریس از این نوع کاغذ استفاده شده است. البته محدودیتی برای استفاده از کاغذ های گلاسه با گرماژ کمتر وجود ندارد و میتوان از کاغذهای گلاسه سبک تر نیز استفاده کرد. شرکت های هم هستند که در سفارش خود تمایل دارند که از گلاسه با گرماژ 300گرم در تولید و چاپ تقویم رومیزی بکار برده شود و اعتقاد دارند در صورت استفاده از گلاسه ضخیم در تولید تقویم، استقامت و اعتبار بیشتری به هدیه تبلیغاتی خود داده اند. به طور معمول با توجه به اینکه هر برگه از برگهای تقویم رومیزی شامل یک ماه از اطلاعات سال میباشد، اصولا اکثر تقویم های رومیزی به صورت 12 و یا 13 برگی تولید میشوند اما در برخی از نمونه ها مشاهده شده که تولید کنندگان برای هر هفته از سال از یک برگ استفاده کرده و تقویم رومیزی 1398 را به صورت 52 هفته و یا کمتر تولید کرده اند.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد چاپ تقویم رومیزی اختصاصی و تقویم رومیزی 98، می توانید از طریق فرم ارتباط با آریس چاپ و یا از طریق شماره تلفن های 32910200 و 32910100 - 025 با کارشناسان آریس چاپ در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان ما در این زمینه بهره مند شوید.