تقویم رومیزی 1398

رایج ترین نوع تبلیغات تقویم رومیزی، چاپ طلاکوب روی پایه سلفونی و گالینگوری است که معمولاً در تیراژهای پایین به صورت یک طرف پایه و دو طرف پایه انجام می شود و با توجه به هزینه پایین این نوع تبلیغات، گزینه ی به صرفه ای جهت هدایای تبلیغاتی سال جدید می باشد. در تیراژهای بالا امکان چاپ طرح مورد نظر مشتری و پایه سازی سخت با آن وجود دارد که در این نوع تبلیغات، طرح مورد نظر به صورت یک پوستر تبلیغاتی چاپ شده و عکس، لوگو و متن را می توان به صورت 4 رنگ ( تمام رنگی ) چاپ شده و پایه سازی می شود.

نکته حائز اهمیت در طراحی پایه اختصاصی تقویم اینست که با توجه به ارتفاع برگه های تقویم، معمولاً چند سانتی متر پایین پایه قابل رویت است و تبلیغات شما زمانی موثر واقع می شود که در قسمت مورد نظر چاپ شده باشد. برای ارائه ی یک تبلیغات مناسب و هدفمند می توانید از تقویم رومیزی اختصاصی استفاده کنید. در مقالات گذشته در مورد تقویم رومیزی ، انواع تقویم رومیزی و سفارشی سازی تقویم رومیزی 1398 صحبت کردیم. 

تقویم رومیزی یادداشت دار

حال یک نوع دیگر از تقویم های رومیزی که کاربرد بسیار فراوانی در شرکت ها دارد را به شما معرفی می کنیم. این نوع تقویم رومیزی کمتر سفارش داده می شود، در صورتی که در بین کاربران محبوبیت زیادی دارد. به این جهت که در پایین تقویم رومیزی در قسمت پایه برگه هایی برای یادداشت وجود دارد که شما می توانید عللاوه بر استفاده از تقویم و روزشماری آن، یادداشت های مهم آن روز یا ماه خود را در زیر آن انجام دهید و استفاده بهینه در این زمینه داشته باشید. گروه چاپ و نشر آریس در برنامه تولید تقویم رومیزی ۱۳۹۸ از مدل یادداشت دار جدید رونمایی می کند.

جهت کاربردی تر کردن تقویم رومیزی پایه دار یک لت به قسمت جلویی پایه تقویم اضافه می شود و یادداشت ها بر روی آن چسبانده می شوند. در این نوع تقویم برگه های یادداشت با سرچسب به هم متصل می شوند و به لبه ی پایه اضافه می شوند. برای یادداشت دار کردن تقویم رومیزی می توان به جای اضافه کردن لت و چسباندن برگه ها، پایه را از نظر طولی بزرگتر ساخت و برگه های یادداشت را همانند برگه های گلاسه تقویم، پانچ و فنر نمود. البته این مورد به دلیل ایستاده بودن برگه های یادداشت، آزادی کمتری برای یادداشت برداری دارد.

مجموعه آریس چاپ با توجه به نیاز بازار و ذوق و سلیقه ی تولید کنندگان، توانایی تولید انواع تقویم رومیزی پاکت دار، تقویم جای خودکاری دار و سایر تقویم های رومیزی که از نظر فنی امکان تولید آن ها می باشد، را داراست. آریس چاپ یکی از برترین تولید کننده تقویم رومیزی فانتزی و تقویم رومیزی 1398،  آماده دریافت سفارشات اختصاصی شما عزیزان می باشد.