تقویم دیواری 99

گاه شمار (سالنامه)، یا همان تقویم شیوه مشخص سازی، محاسبه، نگهداری و تنظیم حساب زمان و تاریخ است. بدین جهت انواع تقویم، جهت محاسبه و نمایش یک سال می باشد. از دیر باز تمدن های بشری تقویم های گوناگونی برای ثبت تاریخ و محاسبه آن ایجاد کرده اند؛ تقویم میلادی، تقویم هجری قمری، تقویم هجری شمسی، تقویم ایرانی، تقویم هندی، تقویم ارمنی و... نمونه های آشنایی از این تقویم ها هستند. از این رو، در عصر حاضر، انواع تقویم و سررسید به عنوان بهترین ابزار تبلیغاتی و بازاریابی تبدیل شده تا پیوندی سه گانه بین زندگی روزمره افراد با زمان و تقویم ایجاد کرده و نیز پیام های تبلیغاتی و یا آموزشی هدفمند خود را به مخاطب القا نماید. از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی در ایام عید باستانی نوروز، انواع سررسید، تقویم و مخصوصا تقویم دیواری است. تقویم دیواری 98 می تواند استراتژی تبلیغاتی شما را به نحو بهتری تغییر دهد.

تقویم دیواری جهت نصب بر روی دیوار و نمایش پیام تبلیغاتی شما، هدیه ای استراتژیک به حساب می آید. در بین هدایای تبلیغاتی، تقویم دیواری از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی نوروزی به شمار می رود که به ما نوید سالی نو و با برکت را می دهند. به طور کلی تولید تقویم دیواری در شش ماهه دوم سال آغاز می گردد. به همین خاطر در روزهای پایانی سال سفارش سررسید 99 و تقویم دیواری 99 تقاضای بیشتری دارد. اغلب سازمان ها و شرکت های بزرگ اقدام به سفارش انواع  تقویم دیواری و سررسید تبلیغاتی برای سازمان خود می نمایند. در حال حاضر تقویم های مختلفی در ایران یافت می شود که هرکدام از آنها دارای محاسن و معایب خود هستند. حتما می دانید تقویم دیواری ۹9 یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی می باشد که مورد نیاز بسیاری از شرکت های خدماتی است. تقویم دیواری 99 عموما از سوی شرکت ها خدماتی، موسسات توریستی، آژانس های مسافربری، آژانس های هوایی، قالیشویی ها، عکاسی ها، آرایشگاه ها و سایر مشاغلی که با مشتریان خود ارتباط نزدیک سفارش داده می شوند. تقویم دیواری 99 قیمت بسیار پایین تری نسبت به سایر محصولات تبلیغاتی مشابه دارد اما فضای کمتری برای معرفی برند شما ارائه می کند. در صورتی که برند شما آنقدر دارای شهرت می باشد که صرفا نمایش لوگو و نام شرکت شما برای یادآوری خدماتتان در ذهن مشتریان، کافی باشد می توانید از تقویم دیواری ۹9 استفاده نمایید. قیمت تقویم دیواری 99 با توجه به تعداد برگه های تقویم دیواری، جنس برگه ها و سایز تقویم دیواری تعیین می شود. و در صورتی که تمایل به سفارش تقویم دیواری ارزان قیمت دارید مطالعه مقاله ای با همین نام را به شما پیشنهاد می کنیم. در حالت کلی ارتفاع تقویم دیواری بین ۳۰ الی ۴۰ سانتی می باشد. چرا که کمتر از این ابعاد موجب سخت تر خوانده شدن متن تقویم دیواری خواهد شد و بزرگتر از این ابعاد نیز، در هنگام نصب بر روی دیوار فضای زیادی را به خود اختصاص می دهد که ممکن است همگان به این مسئله رغبت نشان ندهند.

در این خصوص کارشناسان مرکز تولیدکننده تقویم دیواری می توانند به شما راهنمایی کنند که متناسب با بودجه تبلیغاتی خود اقدام به سفارش تقویم دیواری 99 کنید. مجموعه آریس چاپ با داشتن امکانات لازم و کارگاه صحافی بدون واسطه و با بهترین قیمت در کمترین زمان ممکن چاپ تقویم دیواری ۹9 مورد دلخواه تان را به شما ارائه خواهد داد. جهت ارتباط با آریس و دریافت مشاوره رایگان در مورد تقویم دیواری 99، می توانید با شماره تلفن های 32910200 و 32910100 - 025 ارتباط برقرار کنید.