تقویم رومیزی تبلیغاتی ۹8

شما هم دوست دارید که در طول سال سازمان خود را تبلیغ کنید و هر روز جلوی دید مشتری‌هایتان باشید، آن هم فقط با یک بار سرمایه گذاری ؟ با داشتن تقویم رومیزی که لوگو یا نام شرکت‌تان بر رویش چاپ شده، می‌توانید به این هدف دست پیدا کنید. تقویم رومیزی تبلیغاتی هدیه‌ تبلیغاتی بسیار محبوبی نزد مخاطبان و مردم است.

هنوز همه سراغ تقویم‌های دیجیتالی نرفته‌اند. یادداشت برداری در یک سررسید یا نگاه کردن داخل تقویم رومیزی برای یادآوری یک جلسه مهم، هنوز هم از مزیت‌های عمده این محصول است. علاوه بر این، از تقویم رومیزی تبلغاتی هر روز استفاده می‌شود و این چیزی که می‌توانید بیشترین استفاده را از آن بکنید. تقویم رومیزی تبلیغاتی 98 یکی از بهترین هدیه ها برای گسترش برند شرکت شما می باشد. مدیران بازاریابی در سراسر کشور بر این باورند که هدیه های تبلیغاتی گزینه ای کارآمد برای افزایش شهرت تجارت شما می باشند و موجب می شوند نام شرکت شما بیشتر در دید عموم باشد. این تقویم ها می توانند به عنوان هدیه در مراسم های مختلف به مشتریان داده شوند یا اینکه در سطح وسیع به درب منازل و شرکت های آنها پست شوند. تعداد محدودی از هدیه های تبلیغاتی با سطح کارآمدی تقویم تبلیغاتی وجود دارند.

چرا تقویم رومیزی تبلیغاتی 98 گزینه مناسبی برای تبلیغات است؟

تقویم ها اقلامی پر مصرف هستند که به سادگی فارغ از نوع تجارت و هدف گذاری شما قادر هستند به افزایش شهرت شرکت شما با گسترش نام تجارت، لوگو و اطلاعات تماس شما بین مشتریان کمک کنند. درباره این موضوع فکر کنید که به طور میانگین یک شخص چند بار ممکن است به تقویم رومیزی یا تقویم دیواری خود مراجعه کند. به ازای هر بار نگاه به تقویم، شما در حال تبلیغ و گسترش تجارت خود هستید. میانگین تمام شده قیمت تقویم رومیزی تقریبا 6 هزارتومان می باشد. با در نظر گرفتن این موضوع تعداد بالقوه مشتریان، کاربران، مدیران و شرکت های صنعتی که می توانید تجارت خود را در بین آنها گسترش دهید قابل توجه خواهد بود. با یک سرمایه گذاری متوسط قادر خواهید بود نظرات طیف وسیعی از مردم را به تجارت خود جلب کنید. تصور کنید شما قصد تبلیغ تجارت خود با چاپ و پخش تبلیغات سنتی را داشتید، آنگاه متوجه خواهید شد که با صرف مبلغ اندکی حتی به حداقل میزان موفقیت ارتباط با مشتری نیز نخواهید رسید.

یک فرد به طور میانگین می تواند یک تقویم رومیزی، یک تقویم دیواری در فضای عمومی شرکت خود و حداقل یک تقویم رومیزی یا سررسید در منزل خود داشته باشد. به عنوان مثال اگر به سایر هدیه های تبلیغاتی همانند جاکلیدی بیاندیشید، هر فرد در خوشبینانه ترین حالت تنها به یک جاکلیدی نیاز خواهد داشت اما در مورد تقویم اینگونه نیست و شما می توانید طیف وسیعی از طراحی ها و تم های متفاوت را در چاپ تقویم رومیزی بکار برده و برای استفاده در شرکتها و منازل مشتریان خود برنامه ریزی کنید.

استفاده از تقویم های سفارشی باعث می شود نام و برند شرکت شما به صورت دائمی به مدت 12 ماه و یا حتی بیشتر در مقابل دیدگان مشتریان باشد. اگر شما هزینه چاپ تقویم رومیزی و سررسید را بر مدت زمان 12 ماهه تقسیم کنید، هزینه نسبی تبلیغات شما به صفر نزدیک می شود که یک سرمایه گذاری ناچیز با تاثیرگذاری بلند مدت محسوب خواهد شد. با عرضه تقویم رومیزی تبلیغاتی 98 و سررسید 98 به مشتریان خود به آنها نشان خواهید داد که در هر روز از سال در خدمت گذاری به آنها حاضر هستید.